Інтернет магазин

(095) 202-99-76 (068) 284-84-01

0 0.00грн

Інтернет магазин

(095) 202-99-76 (068) 284-84-01

Про нас


На ринку меблевої фурнітури магазин "Меблі Комплект" успішно працює з 2008 року. Співпраця з нами – це можливість швидко та зручно зробити замовлення необхідної меблевої фурнітури та отримати чітку та кваліфіковану консультацію щодо обраного асортименту. Девіз нашої компанії – сервіс, швидкість, якість. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам: пропонуємо знижки, акції, швидко формуємо замовлення та вчасно здійснюємо доставку.

Ми – професіонали своєї справи, добре володіємо поточною ситуацією на ринку та розуміємося на трендах індустрії. Тому в нас завжди оптимальні постачальники - за ціною, якістю та надійністю. Ми готові запропонувати вам не тільки широкий вибір матеріалів, але й надати професійні консультації та маркетингову підтримку, а також інформувати вас про останні тенденції та інновації у світовій меблевій моді.

Наш магазин здатний задовольнити смаки та потреби найвибагливіших клієнтів. Ми пропонуємо плитний матеріал і фурнітуру таких відомих виробників як SwissPan, LuxeForm, Giff, Virno Style, Egger, Swiss Krono, MAAG, Muller, GTV, Linken System, Volpato, Ferro Fiori, Cebi, які відрізняються не тільки чудовою якістю, але й відмінною дизайн.

У непростих економічних умовах ми прагнемо розуміти та враховувати потреби наших покупців, забезпечувати на високому рівні конкурентоспроможні умови співробітництва, робити все, щоб партнерство з нами робило бізнес наших клієнтів ефективнішим.


Наше завдання бути на крок попереду та залишатися Лідером у партнерстві з Вами!