Інтернет магазин

(095) 202-99-76 (068) 284-84-01

0 0.00грн

Інтернет магазин

(095) 202-99-76 (068) 284-84-01

Завіси меблеві та комплектуючі

Завіси меблеві

Завіси меблеві відносяться до механічних виробів, які призначаються для відкривання/закривання меблевого фасаду на меблевій коробці і дозволяють відкриватися під різним кутом. При цьому від якості такої фурнітури залежить термін експлуатації предметів меблів і рівень їх безпеки для споживачів.

Залежно від способу кріплення, конструкційних особливостей та призначення, всі завіси можна розділити на стандартні: вкладні, серединні та завіси накладні — найбільш поширений вид кріплення, який використовується в більшості предметів меблів; кутові завіси - таке кріплення призначаються для монтажу фасаду під певним кутом і використовується, як правило, в кутових шафах; спеціальні меблеві завіси - здатні відкриватися на 160 градусів і більше, використовуються при встановленні меблевих фасадів. Петлі фасадні для меблів - призначаються для монтажу фасаду, який може розміщуватися як всередині меблевого короба, так і виступати за його межі.

До категорії фасадних завіс  можна віднести меблеві завіси з доводчиком, ціна на які варіюється в залежності від фірми-виробника.

У компанії Меблі Комплект, крім вищезгаданих виробів, ви можете придбати меблеві завіси для кріплення відкидних та горизонтальних фасадів, кріплення для легких дверей, а також інші види систем за доступною вартістю.