Інтернет магазин

(095) 202-99-76 (068) 284-84-01

0 0.00грн

Інтернет магазин

(095) 202-99-76 (068) 284-84-01

Підйомні механізми

Підйомні механізми

Газ ліфт відноситься до групи меблевих підйомних механізмів, які призначаються для відкривання вниз та вгору фасадів шаф без зусиль – плавно та красиво. Також, газліфт для меблів дозволяє легко фіксувати кухонний фасад у певному положенні та закривати його плавно та безшумно.

Конструкція газліфта для кухонних шаф є поршнем і газовим патроном. Така фурнітура відрізняється компактністю, тому не займає багато корисного простору після збирання.

Залежно від моделі всі фасадні ліфти поділяються на:

  • автоматичні;
  • фрикційні.

Автоматичний ліфтовий механізм для кухні особливо зручний для фасадів без ручок. Однак, на відміну від фрикційного меблевого газового ліфта, він не в змозі фіксувати дверцята меблів у певному положенні при підйомі і відкиданні.

Фрикційний газ ліфт коштує практично стільки ж, що й аналог, а його універсальність та зручність у процесі експлуатації цілком виправдовують вкладені кошти. До того ж більшість моделей газліфтів для меблів поставляються з доводчиками, що робить їх ще більш функціональними. Меблевий газліфт - один з найсучасніших масляних або пневматичних механізмів, що володіє високим рівнем комфорту, надійності і довговічності.

Купити у Полтаві якісний газліфт можна на сайті Меблі Комплект - ми пропонуємо широкий асортимент механічних виробів та фурнітури відомих виробників за привабливою ціною. Зверніть увагу: модель необхідно вибирати індивідуально під кожен вид меблів. При цьому враховується не тільки розмір фасаду, а й матеріал, який використовується для виготовлення.