Інтернет магазин

(095) 202-99-76 (068) 284-84-01

0 0.00грн

Інтернет магазин

(095) 202-99-76 (068) 284-84-01

Механізми висування

Механізми висування

Напрямні для ящиків забезпечують безшумне ковзання ящика. Серед видів напрямних для висувних ящиків в залежності від конструкції можна виділити: роликові, кулькові напрямні, що направляють для меблів прихованого монтажу.

Роликові напрямні для кухонних ящиків, для комода, для ящиків столу - ця фурнітура відрізняється простотою монтажу та забезпечує часткове висування виробу. За допомогою меблевих напрямних даного типу не можна регулювати положення фасаду ящика, але їхня вартість цілком доступна для більшості споживачів. Також до систем з урахуванням роликових напрямних можна зарахувати метабокси.

Кулькові направляючі для кухонних ящиків та для ящиків столу відносяться до телескопічного типу, комплектуються шарикопідшипниками та забезпечують безшумне ковзання. Також фурнітура даного типу може використовуватись для ящиків комода або меблів для житлових приміщень.

Приховані напрямні дозволяють направляти ящик в горизонтальній площині, але, на відміну від роликових і кулькових напрямних, дозволяють регулювати фасад по вертикалі. Такі системи легко монтуються та прості в експлуатації.

В асортименті інтернет-магазину Меблі Комплект представлені якісні направляючі для комода, для металевих ящиків, телескопічні напрямні кулькові, роликові та прихованого монтажу, купити які ви завжди можете за доступною ціною.